23 Nisan’da çocuklar ve sağlık kahramanları unutulmayacak

tarafından
58
23 Nisan’da çocuklar ve sağlık kahramanları unutulmayacak

Geliştirdiği çözümlerle müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak için çalışmalarını sürdüren İsfanbul AVM, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için anlamlı bir yarışma düzenliyor. 5-10 yaş arası çocukların katılacağı etkinlik kapsamında İsfanbul Mutfak adıyla hizmet veren foodcourt bölümünde seçilen bir duvar, yarışmada 1’inci seçilen resimle süslenecek. Dereceye giren çocuklara da sürpriz ödüllerin verileceği yarışmada yer alacak resimlerin konusu ise kahraman sağlık çalışanları…

 

Sunduğu hizmetlerle klasik AVM’lerden farklılaşan İsfanbul, bu kez anlamlı bir projeye imza atıyor. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında resim yarışması düzenleyen İsfanbul AVM, İsfanbul Mutfak adıyla hizmet veren foodcourt bölümündeki bir duvara etkinlikte 1’inci olan resim çalışmasını ekleyecek. Minik ellerin çizeceği resimlerin teması ise kahraman sağlık çalışanları olacak.

 

Dereceye giren çocuklara sürpriz hediyeler

 

Yarışmada dereceye giren çocukları çeşitli sürprizler de bekliyor. 1’inci seçilen resmin sahibine bisiklet hediye edilecek. Ayrıca ilk 50’de yer alacak çocuklara top, çanta, paten ve hediye çekleri gibi sürpriz hediyeler verilecek.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı