Foça Masterlerden 4-4’lük maçlar

tarafından
244
Foça Masterlerden 4-4’lük maçlar

Geçtiğimiz hafta Dikili’de 14 Eylül Masterler ile 4 -4 berabere kalan Foça Belediyespor Masterler bu hafta Dikili’nin bir başka takımı olan Çandarlı Pitane Masterleri sahasında ağırladı. Her iki takımın 4-4’lük oyunu yine  4-4’lük bir skor getirdi.

Foça Nihat Hüsenay Stadı’nda 15 Kasım 2020 Pazar Günü saat 13.00’te başlayan karşılaşma pandemi önlemleri  dikkate alınarak oynandı.  Kasım Ayı’nın tam ortasında olunmasına rağmen son derece güzel bir havada sahada hünerlerini sergileyen masterler, sportif dostluk adına da örnek davranışların sahibi oldular. Maçın ilk golü Foça Masterlerden Mehmet Bildiri’nin ayağından geldi. Mehmet Kılıç Pitane adına beraberliği sağladı. Foça takımının kaçırdığı goller, Çandarlı Pitane takımı oyuncularının uzaktan  sert, düzgün ama direklerden dışarı giden vuruşları az sayıda izleyiciye keyifli dakikalar yaşattı.  İlk yarı karşılıklı gollerle 1-1 tamamlandı.

Foça takımında Belediye Başkanı Fatih Gürbüz’ün’de forma giydiği İkinci yarının hemen başında Pitane Masterler Ertan Kurukafa ile 2-1 öne geçti. Mehmet Bildiri Foça’nın ve kendisinin ikinci golüyle durumu 2-2’ye getirdi. Serkan Tanrıseven’in orta sahadan taşıyarak 90’a yaptığı vuruşla Foça,  3-2 öne geçti. Yusuf Bingöl’le durum 3-3’e geldi. Serkan Tanrıseven’in kendisinin ikinci Foça’nın 4.ncü golü galibiyete yetmedi. Maçı bırakmayan ve son saniyeye kadar gol arayan Pitane Masterler Serdan Balcı ile ağları havalandırarak dördüncü golü buldu. Gol düdüğü ile maçın bitiş düdüğü de çaldı.

Foça Belediyespor Masterler takımı antrenörü Şerafettin Camcı futbolcuları ile birlikte Dikili Çandarlı Pitane Masterler takımı antrenörü M. Kamil Özgüneş ve oyuncularını, gelecek maçlarda başarılar dileyerek  uğurladılar.

İZMİR – BEYAZ HABER AJANSI (BHA)