GoDaddy, Yönetilebilir WordPress E-Ticaret Hosting Planını Ek WooCommerce Uzantıları ile Genişletti

tarafından
62
GoDaddy, Yönetilebilir WordPress E-Ticaret Hosting Planını Ek WooCommerce Uzantıları ile Genişletti

GoDaddy, mevcut WordPress E-Ticaret uzantılarını neredeyse iki katına çıkararak dijital hediye kartları, Google Analytics Pro, Üyelikler, ürün incelemelerinde yeni iyileştirmeler ve nakliye seçenekleri gibi uzantılarla daha özelleştirilmiş online mağazaların kurulumunu destekliyor.  

 

Dünyanın dört bir yanındaki girişimcilerin online dünyada başarılı olması için gerekli araç ve yardımı sunan GoDaddy (NYSE: GDDY), Yönetilebilir WordPress E-Ticaret Hosting planını, müşterilerinin 75’in üzerinde Premium WooCommerce uzantısından oluşan bir kitaplığa ücretsiz erişmelerini sağlayacak şekilde genişlettiğini duyurdu. Yeni uzantıların sunulması, GoDaddy’nin önde gelen WooCommerce ürün geliştiricilerinden olan SkyVerge’yi satın alması sonucu gerçekleşti. 

 

GoDaddy Türkiye ve MENA Kıdemli Bölge Direktörü Selina Bieber konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “İşletmelerin ve girişimcilerin dijital dünyaya adım atmalarının önemi arttıkça web sitesi tasarımcılarının ve geliştiricilerinin de müşterileri için etkili online mağazalar oluşturmalarını sağlayacak doğru araçlara sahip olmaları da daha fazla önem kazanıyor. Bu gelişme ile Türkiye’deki müşterilerimize GoDaddy’nin sağladığı WordPress’in gücü ve çok yönlülüğünün yanı sıra dünyanın en popüler açık kaynak e-ticaret çözümü olan WooCommerce ile ek işlevler sunmaktan heyecan duyuyoruz.” 

 

Donanımlı online mağazalar için daha fazla esneklik 

 

Geniş bir WordPress eklenti ve tema kitaplığı ile birlikte yeni uzantılar, web tasarımcılarına ve geliştiricilerine, müşterileri için tüm özelliklere sahip ve özelleştirilmiş WooCommerce mağazaları oluşturmaları için daha fazla esneklik ve sonsuz olanak sunuyor. GoDaddy’nin WooCommerce eklentilerinin değerini 3.000 dolardan neredeyse 6.000 dolara yükselten uzantılarını GoDaddy’nin Yönetilebilir WordPress E-Ticaret planına sahip müşterileri ücretsiz kullanabiliyor. Yeni eklentiler arasında birden çok işlemciden ödeme kabul edebilme, ürün incelemelerinde iyileştirmeler, sosyal medya hesapları ile oturum açma entegrasyonları, Google Analytics Pro ve Üyelikler, yeni dijital veya yazdırılabilir hediye kartı seçenekleri ve daha fazlası bulunuyor.  

 

Hızla çalışır duruma getirilebilen online mağazalar

 

Ayrıca GoDaddy, Yönetilebilir WordPress E-Ticaret Hosting müşterilerine hızlı bir şekilde profesyonel online mağazalar oluşturmaları için yeni bir kolay kurulum deneyimi sunuyor. Plan, yeni bir yerleşik yönetim paneli, günlük yedeklemeler ve tek tıkla geri yüklemenin yanı sıra güvenlik etkinliği denetimi, uzaktan kötü amaçlı yazılım taraması, güvenlik bildirimleri ve bir müşterinin sitesinde bulunan kötü amaçlı yazılımları temizleme garantisi olmak üzere günlük kötü amaçlı yazılım taramaları ve onarımı içeriyor. 

 

GoDaddy, Türkiye’deki küçük işletmeler için online varlıklarını oluşturmalarını sağlayacak, kolay kullanılabilir ve uygun maliyetli dijital araçlar sunuyor. Ürün ve hizmetleri arasında alan adı kaydı ve Hazır Web Sitesi’nin yanı sıra hosting, Yönetilebilir WordPress, online güvenlik, online pazarlama ile e-posta ve Office üretkenlik araçları yer alıyor. 

 

Küçük işletme sahipleri ve girişimciler pandemi sürecinde “yeni normal”e alışmaya çalışırken GoDaddy telefon ve canlı sohbet üzerinden Destek Ekibi ile kişisel destek sunmaya devam ediyor. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı