Hill Beauty Weekend’de Türk DJ’ler sahnedeydi

tarafından
81
Hill Beauty Weekend’de Türk DJ’ler sahnedeydi

Akyaka Kite Beach ve Akyaka Kite Extreme ev sahipliği, Hill Beauty ana sponsorluğunda gerçekleştirilen Hill Beauty Weekend yoğun bir katılımla gerçekleşti.

Birbirinden yetenekli beş DJ’in sahne aldığı etkinlikte konuklar hafta sonu ve müziğin keyfini çıkardılar. Etkinlikte, Kerem Selek, Fratello, Laio, Ouubabe, Kutay Öksüz ve Ozzy hafta sonu boyunca sahne alan isimler oldu.

Hafta sonu boyunca devam eden etkinlikte Hill Beauty yeni ürünü HB Sports’un da tanımı yapıldı. Suya ve tere karşı 8 saat dayanıklı, SPF 50 korumalı HB Sports, güneşin zararlı etkilerine karşı tam koruma sağlarken içindeki Shea Butter sayesinde de ciltteki kolejen üretimini arttırıyor. HB Sports, özellikle sporcuların ve tüm gün güneşe maruz kalan herkesin rahatlıkla ve güvenle kullanılabileceği bir ürün.

Markanın en önemli özelliklerinden biri de Hill Beauty çalışmalarında hiçbir şekilde hayvanlar üründe test yapmamaktadır.

Uzun seneler müzik ve eğlence sektöründe adını sıkça duyduğumuz Oğuzhan Akdulum ise Ozzy ismiyle etkinlikte sahne alarak Techno müzik türüyle tekrar sahnelere döndüğünü belirtti. Yeni bir single çalışmasının yakında müzikseverlerle buluşacağını da ifade eden Oğuzhan Akdulum yeni etkinlik ve festivallerle ilgili yakında süprizlerinin olacağını belirtti.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı