Koçtaş, Bir Günde Açtığı 5 Yeni Mağaza İle 200 Mağazaya Ulaştı

tarafından
26
Koçtaş, Bir Günde Açtığı 5 Yeni Mağaza İle 200 Mağazaya Ulaştı

 Ev geliştirme perakendeciliğinin lideri Koçtaş, 30 Temmuz tarihinde açtığı 5 yeni Koçtaş Fix mağazasıyla Türkiye genelindeki toplam mağaza sayısını 200’e çıkardı. Mahalleli formatı Koçtaş Fix ile Türkiye’de yaygınlaşmaya devam eden Koçtaş, İstanbul, Tekirdağ, Muğla, Bilecik ve Balıkesir’de açtığı mağazalarla 25. yılında 200 mağazaya ulaşmış oldu. Konuyla ilgili açıklama yapan Koçtaş Genel Müdürü Devrim Kılıçoğlu: “Koçtaş’ın 25. yılı olan 2021 yılı itibariyle 40 ilde 200 mağazamızla müşterilerimize hizmet verirken dijital kanallarımız aracılığıyla da ürünlerimizi tüm Türkiye’ye ulaştırıyor, ev geliştirme sektöründe en çok mağazası bulunan şirket konumumuzu da güçlendirerek sürdürüyoruz. Yıl sonuna kadar 54 yeni mağaza daha açarak bu yılki hedefimiz olan 115 yeni mağazayı, müşterilerimizin hizmetine sunacağız” dedi. 

 

Ev geliştirme perakendeciliğinin lideri Koçtaş, büyük mağazaları ve mahalleli formatı Koçtaş Fix mağazaları ile Türkiye’de yayılımını sürdürüyor. 40 ilde mağazaları ile hizmet veren Koçtaş, 30 Temmuz tarihinde İstanbul, Tekirdağ, Muğla, Bilecik ve Balıkesir’de açtığı 5 yeni Koçtaş Fix mağazası ile toplam mağaza sayısını 200’e çıkardı.

 

“Açılışını yaptığımız 5 yeni Koçtaş Fix mağazası ile toplam mağaza sayımızı 200’e çıkardık”

Konuyla ilgili açıklama yapan Koçtaş Genel Müdürü Devrim Kılıçoğlu, Koçtaş’ın mağaza sayısını 200’e çıkarmasından duyduğu mutluluğu ifade ederek: “Koçtaş olarak Edirne’den Artvin’e, Sinop’tan Hatay’a kadar mağazalarımızla toplam 40 ilde hizmet verirken, dijital kanallarımızla da tüm Türkiye’ye ulaşıyoruz. Kendi modelimizi oluşturarak hayata geçirdiğimiz ve mahallelerde konumladığımız Koçtaş Fix ile büyüme trendimizi sürdürüyoruz. Açılışını yaptığımız 5 yeni Koçtaş Fix mağazası ile ülke genelindeki toplam mağaza sayımızı 200’e çıkarmış olduk. 25. yılımızda bu rakama ulaşmış olmak ayrıca gurur verici. 2021 yılının ilk yarısını geride bırakırken hedeflerimizin ilerisinde koşmaya devam ediyoruz. Yıl sonuna kadar 54 yeni mağaza daha açarak bu yılki hedefimiz olan 115 yeni mağazayı, müşterilerimizin hizmetine sunacağız. Bugün ulaştığımız 200 mağaza ile birlikte ev geliştirme sektöründe en çok mağazası bulunan şirket konumumuzu da güçlendirerek sürdürüyoruz” dedi. 

 

Koçtaş 2023 yılında 600 mağazaya ulaşacak 

Açtığı mağazalarıyla özellikle bulunduğu bölgenin insan kaynağından faydalanarak yerel istihdama katkı sağlamayı önemseyen Koçtaş, 2023 yılında mağaza sayısını 3 kat artırarak toplam 600 mağazaya ve buna paralel olarak çalışan sayısını da yaklaşık 5 bine çıkarmayı hedefliyor. Müşterilerine en iyi markaları en uygun fiyatlarla sunan Koçtaş, nitelikli çalışanları, 200 mağazası ve dijital kanallarıyla tüm Türkiye’deki evleri güzelleştirmeye devam ediyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı