Modanisa’da Emin İmer Chief Strategy & Growth Officer görevine getirildi.

tarafından
103
Modanisa’da Emin İmer Chief Strategy & Growth Officer görevine getirildi.

Türkiye’nin ilk uluslararası e-ticaret ve online giyim platformu Modanisa’da daha önce VP of Growth görevini üstlenen Emin İmer, Chief Strategy & Growth Officer görevine getirildi. 

5 kıtada 140 ülkeye gönderi yapan ve yıllık 300 milyon ziyaretçiye ulaşan Türkiye’nin ilk uluslararası e-ticaret ve online giyim platformu Modanisa bünyesinde “VP of Growth” olarak görev yapan Emin İmer, kurum içi atamalar kapsamında “Chief Strategy & Growth Officer” görevine getirildi. Emin İmer bu yeni görevinde, “Strateji, Analitik, Pazar Geliştirme, Global Satış ve Pazarlama” fonksiyonlarının liderliğini üstleniyor.

“Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği” bölümü mezuniyetinden sonra İtalya’da Bocconi Üniversitesi’nden “Uluslararası İşletme Yüksek Lisans” derecesine sahip olan Emin İmer, Oliver Wyman, Peppers & Rogers, Forte Consultancy Group ve OC&C Strategy Consultants şirketlerinde yönetim danışmanlığı görevlerinde bulundu. Ardından, Deloitte Danışmanlık bünyesindeki “Strateji Danışmanlığı” ekibinde “Kıdemli Müdür” olarak yer alan Emin İmer, Modanisa’daki son atama öncesinde ise, “VP of Growth” olarak görev yapıyordu.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı