PERYÖN Ödülleri 2021 Başvuruları Açıldı

tarafından
93
PERYÖN Ödülleri 2021 Başvuruları Açıldı

PERYÖN – Türkiye İnsan Yönetimi Derneği’nin 2008 yılından bu yana aralıksız düzenlediği PERYÖN İnsana Değer Ödülleri 2021 için başvurular başladı. EAPM – Avrupa İnsan Yönetimi Derneği tarafından tanınan ilk özel ödül olan organizasyon, bu yıl da yine EAPM ile beraber “İnsana Değer” diyen şirketleri davet ediyor. İnsan yönetimi alanında iz bırakan, ilham kaynağı olan ve insana değer veren çalışmaların ve uygulamaların ödüllendirileceği PERYÖN Ödülleri’ne, 2 Temmuz 2021 tarihine kadar başvurulabilecek.

PERYÖN – Türkiye İnsan Yönetimi Derneği’nin insan kaynakları alanındaki; yenilikçi, yaratıcı ve başarılı uygulamaları tanıtmak, örnek teşkil eden çalışmaları sektöre kazandırmak amacıyla düzenlediği PERYÖN İnsana Değer Ödülleri 2021 için başvurular başladı.

2019’da, 32 ülkeyi temsil eden EAPM – Avrupa İnsan Yönetimi Derneği tarafından tanınan ilk özel ödül olarak global anlamda değerini daha da artıran organizasyon, 13. yılında da “Bilgiyi üretmek ve paylaşmak için hiçbir sınır olamaz” diyor. İnsan yönetimi alanında iz bırakan, ilham kaynağı olan ve insana değer veren çalışmaların ve uygulamaların ödüllendirileceği PERYÖN Ödülleri’nde katılımcılar, 2 Temmuz 2021 tarihine kadar başvuruda bulunabiliyorlar. 

28 Ekim’de gerçekleştirilecek ödül töreni ile sahiplerini bulacak PERYÖN Ödülleri’nin kategorileri ise her sene olduğu gibi İnsana Değerde Liderlik (Büyük Ödül) ve Değer Yaratan Uygulamalar Ana Kategorisi altında; İşveren Markası, Bağlılık ve Kurum Kültürü Yönetimi, Yeni Çalışma Modelleri Geliştirmek, Dijital Dönüşüme Liderlik, Çeşitlilik ve Kapsayıcılık Yönetimi, Öğrenen Organizasyon ve Öğrenme Çevikliği, Yaşam Kalitesini Destekleyen Uygulamalar ve Geleceğin İş Yaşamında Değer Yaratmak olarak belirlendi. 

“Her yıl başvurular daha çok artıyor ve biz daha çok heyecanlanıyoruz”

PERYÖN İnsana Değer Ödülleri’nin sektöre ve iş dünyasına sunduğu katkıları değerlendiren PERYÖN –Türkiye İnsan Yönetimi Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Berna Öztınaz, “PERYÖN – İnsana Değer Ödülleri’nde her yıl başvurular daha çok artıyor ve biz de daha çok heyecanlanıyoruz. İnsana değer ödülleri ile sınırları kaldırmayı, bilgiyi üretmeyi ve bütün sektörümüz ve iş dünyası ile paylaşmayı hedefliyoruz. Bu sene düzenlediğimiz PERYÖN İnsana Değer Ödülleri 2021’de de birbirinden farklı, yenilikçi ve insan için büyük değer yaratan çalışmalar göreceğimize inanıyoruz. İnsana değer veren, insan için çalışan ve PERYÖN Ödülleri ile yıllardır sağladığımız bu sinerjiye ortak olmak isteyen bütün şirketleri PERYÖN – İnsana Değer Ödülleri 2021’e davet ediyoruz” dedi. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı