Selin Şekerci: “Her sene ısrarla konservatuvar sınavlarına giriyordum.”

tarafından
102
Selin Şekerci: “Her sene ısrarla konservatuvar sınavlarına giriyordum.”

Hem PSM Online’dan hem de Zorlu PSM YouTube kanalından seyircilerle buluşan “İbrahim Selim ile Bu Gece”nin bu haftaki konuğu, güzel ve başarılı oyuncu Selin Şekerci oldu.

Müzikten, stand-up’a, mizahtan güncel konulara; kültürün her alanına dokunan ve her anı eğlence dolu dakikalara sahne olan Zorlu PSM YouTube kanalında yayınlanan “İbrahim Selim ile Bu Gece”nin yeni bölümünde sevilen oyuncu Selin Şekerci, hem samimi itirafları hem de neşeli tavrıyla geceye damgasını vurdu.

Sektöre çok erken yaşta girdiğini de anlatan güzel oyuncu, oyunculuk yaparken bir yandan da konservatuvar sınavlarına hazırlandığını ve her sene 9 Eylül Üniversitesinin sınavlarına girdiğini anlattı. Yetenek sınavının jüri üyelerinin kendisine “Yine mi sen geldin?” dediklerini de anlatan güzel oyuncu; “Her sene ısrarla giriyordum sınavlara, hatta hiç unutmam bir jüri üyesi “O zaten dizilerde oynuyor, gitsin televizyona iş yapsın onda tiyatro enerjisi yok.” dediğini duymuştum. Sonra o jüri üyesi benim oynadığım bir dizi için seçmelere girdi. Başka bir şey söylememe gerek yok bence.” sözleriyle anlattığı eğlenceli anısıyla herkesi kahkahalara boğdu.

Yakın zamanda dijital bir platformda yayınlanmaya başlayan dizisiyle ekranlara dönen Şekerci, ilk defa dijital bir platforma iş yapmış olmanın deneyimini ise; “Ana akıma iş yapmaktan çok daha keyifliydi kesinlikle. Hani sabah olsa da sete gitsem diye düşündürtüyordu ve sete gitmeyi özletiyordu bana. Ana akımda buna fırsatımızın bile olmadığı bir tempo oluyor ne yazık ki. Set gecenin üçünde bitiyor sabahın yedisinde yeniden set oluyordu ana akıma yaptığımız işlerde. Bunun yanında insanlardan aldığımız geri dönüşler de çok güzel oldu. “Böyle bir şey izlemeye ihtiyacımız vardı.” diyorlar mesela. En kıymetli yorum da bu oluyor. Sonuçta bizim işimiz insan hikayesi her şeyiyle. Hem günahıyla hem sevabıyla. İnsanlar da bunu özlemiş, onu görüyorum gelen geri dönüşlerden.” ifadeleriyle anlattı. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı