Spor Heyecanı Petal Search’te

tarafından
52
Spor Heyecanı Petal Search’te

Haber, seyahat, alışveriş ve yerel işletmeler gibi 20`den fazla kategorisi ile tüm Android kullanıcılarına yüksek kaliteli içerik hizmetini en verimli şekilde sunan arama motoru Petal Search, spor tutkunları için yepyeni bir kampanya ile geliyor!

 

Petal Search tarafından sporseverler için özel olarak hazırlanan 05 Temmuz – 31 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek kampanya kapsamında en yaratıcı 35 katılımcı; Huawei Watch Fit, Huawei Watch GT2 Pro, Huawei FreeLace Pro, Huawei Band 6, Huawei FreeBuds 4i kulaklık gibi ödüllerden birini kazanma şansını yakalayacak.

 

Katılımcıların kampanya dahilindeki ödülleri kazanmak için Petal Search uygulamasını veya petalsearch.com'u kullanarak, sporla ilgili bir arama yapmaları ve arama sonucuna ait ekran görüntülerini almalar, sonrasında Huawei Mobil Hizmetleri uzantılı web sitesinde yer alan form alanındaki yorum bölümünde, kendilerini en çok etkileyen veya asla unutamadıkları spor anını yaratıcı bir şekilde anlatmaları yeterli oluyor.

 

Petal Search Komitesi, katılımcıların ilettiği görseller ve yaratıcı yanıtlar arasından bir kazanan listesi hazırlayacak ve aralarında en yaratıcı 35 cevabı belirleyecek.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı