Tarzından ödün vermeyen babalara: HUAWEI Watch GT 2 Pro

tarafından
74
Tarzından ödün vermeyen babalara: HUAWEI Watch GT 2 Pro

Babalar Günü için listenin üst sıralarında yer almaya aday hediye seçeneklerinden HUAWEI WATCH GT 2 Pro dayanıklı yüzeyi, yüzlerce farklı saat kadranı ve değiştirilebilir kayışları sayesinde, en zorlu koşullarda ve en şık ortamlarda kullanılabiliyor.

 

Babalar Günü yaklaşırken, hediye seçenekleri de farklı bir kulvarda birbirleri ile yarışıyor. HUAWEI’nin bu özel gün için önerisi ise WATCH GT 2 Pro. Minimalist tasarımı ve sağlamlığı ile kullanıcıların daha fazlasını keşfetmesi için tasarlanan HUAWEI WATCH GT 2 Pro, dış mekan sporlarında bile çizilmeye karşı dayanıklı safir cam saat kadranına sahip. Saat gövdesi ise hafif ve sağlam titanyumdan üretildi. Böylece değerli babalarımız, en macera dolu gezilerde bile HUAWEI WATCH GT 2 Pro’yu güvenle yanlarına alabilecekler.

 

HUAWEI WATCH GT 2 Pro’nun 200’den fazla saat yüzü arasında tarzlarına uygun bir tane seçerek ve isterlerse kayışlarını herhangi bir saat kayışı ile değiştirerek en şık ortamlarda da kullanabiliyorlar. Bir adım daha ileri giderek HUAWEI Share OneHop Watch Face fonksiyonu ile kullanıcıların fotoğraf galerilerinden görüntüleri aktarmak için HUAWEI WATCH GT 2 Pro'larını akıllı telefonlarına dokundurarak saat yüzünü gerçekten kişiselleştirmelerine olanak tanıyor.

 

Babanız ister spora yeni başlıyor ister performansını bir sonraki seviyeye taşımak istiyor olsun, HUAWEI WATCH GT 2 Pro, 100'den fazla egzersiz modu sunuyor. Spor modları, güvenliği sağlamak için sesli hatırlatıcılarla ortalama eforu, kalp atış hızını, kandaki oksijen doygunluğunu (Sp02) ve daha birçok parametreyi izliyor. HUAWEI WATCH GT 2 Pro’da, kullanıcısını motive etmek için rehberli bir hizmet sunan 10'dan fazla koşu kursu önceden yüklenmiş olarak geliyor.

 

Babanız hangi sporu yaparsa yapsın, dış mekan güvenlik rehberi her türlü açık alanla yüzleşmeye hazır olmalarını sağlar. Kullanıcılar gün doğumunu, gün batımını, ay evrelerini, gelgit zamanlarını ve şiddetli hava uyarılarını takip edebilirler. Bu işlevler, özellikle doğa sporlarına meraklı babalarımız için kullanışlı bir deneyim sunuyor.

 

HUAWEI WATCH GT 2 Pro, babanızın saati kolundan hiç çıkarmasına gerek kalmaması için 2 haftaya varan pil ömrü sunuyor. 5 dakikalık hızlı şarj ile 10 saat daha kullanılabilen HUAWEI WATCH GT 2 Pro, aynı zamanda telefonların ters şarj özelliğiyle kendi şarj cihazına ihtiyaç duymadan da şarj olabiliyor.

 

Ne kadar oksijen aldığını ölçsün

Kan basıncı ve kalp atım hızının yanı sıra, oksijen satürasyonu, özellikle hastane muayenelerinde yapılan ilk ölçümlerden biri. SpO2, kişinin kan dolaşımındaki oksijen seviyelerini temsil eder. 

 

Sağlık yönetimi senaryolarında HUAWEI WATCH GT 2 Pro, 24 saatlik nabız izleme, dinlenme nabzı izleme, anormal kalp atışı bildirimleri, bilimsel uyku izleme, tüm gün stres izleme ve kan oksijen satürasyonu (SpO2) ölçümünü de destekliyor.

 

Profesyonel sağlık takibi

HUAWEI WATCH GT 2 Pro önemli ölçüde geliştirilmiş sağlık izleme yetenekleri sunuyor. Yenilenen HUAWEI TruSeen 4.0+ nabız izleme teknolojisi, daha doğru okumalar sağlamak için 6'sı 1 arada LED lens ve safir arka cam ile bir araya geliyor. HUAWEI WATCH GT 2 Pro, herhangi bir spor yaparken gerçek zamanlı kalp atış hızı izlemeyi de destekliyor. Böylece gerçek zamanlı kalp atış hızını, egzersiz kalp atış hızını, yüksek kalp atış hızı uyarısını, en yüksek oksijen alımını (VO2 Max), toparlanma süresini ve daha birçok ölçümü kullanıcıya sunuyor.

 

HUAWEI Watch GT 2 Pro, 2.628 TL yerine 2.299TL fiyatı ve vade farksız 4 taksitle ödeme fırsatıyla Huawei Online Mağaza üzerinden satışa sunuluyor. Ayrıca HUAWEI Watch GT 2 Pro satın alan tüketiciler 1 TL karşılığında HUAWEI Akıllı Tartı 3 veya HUAWEI Band 4 Pro ürünlerden bir tanesine sahip olabiliyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı