Teknosa’dan teknoloji sever babaları mutlu edecek kampanya

tarafından
46
Teknosa’dan teknoloji sever babaları mutlu edecek kampanya

Türkiye teknoloji perakendeciliğinin ve e-ticaretin öncü markası Teknosa, notebooklardan akıllı telefonlara, TV’lerden kişisel bakım ürünlerine geniş bir ürün gamında teknoloji sever babaları mutlu edecek Babalar Günü kampanyalarına başladı.

Sabancı Holding iştiraklerinden Teknosa, “Teknoloji mutlu ediyorsa, hediyenin tam zamanıysa” sloganıyla başlattığı Babalar Günü’ne özel kampanyalar ile farklı hediye seçenekleri sunuyor. Özellikle pandemi döneminde daha fazla ilgi gören erkek bakım ürünlerinde yüzde 40’a varan indirim imkânı sunan Teknosa, LG buzdolabı ya da Samsung A21s veya A32 akıllı telefon satın alanlara 289 TL değerinde Braun erkek bakım kiti hediye ediyor. Kampanya kapsamında filtre kahve makinelerini yüzde 35’e varan indirim fırsatıyla satın almak da mümkün.

Tercihlerde öne çıkan akıllı telefonlar da Babalar Günü hediyesi için önemli bir alternatif oluşturuyor. Teknosa’da 20 Haziran’a kadar iPhone 12 mini 64 GB telefon 8.699 TL yerine 8.499 TL’ye satışa sunuluyor. Babalar için bir başka hediye seçeneği olarak tüm Samsung tabletlerde KDV indirimi, seçili notebooklarda yüzde 10’a varan indirim, notebook ve gaming notebook satın alanlara tüm monitörlerde geçerli KDV indirimi var. 

Evde geçirilen sürenin artmasının yanı sıra maç, dizi ve film keyfi için öne çıkan TV’lerde de kampanya gerçekleştiren Teknosa’da seçili Samsung TV’lerde 1 yıllık TeknoGaranti ile seçili LG TV’lerde LG Xboom bluetooth hoparlör hediye ediliyor. Philips OLED TV 18.999 TL yerine 16.999 TL’den satışa sunulurken, tüm Grundig TV’lerin yanında Grundig soundbar’lara 699 TL yerine 399 TL’ye sahip olmak mümkün. Yeni nesil bluetooth kulaklıkların da yer aldığı aksesuar ürünlerinde de farklı indirim fırsatları sunuluyor. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı