Tepe Emlak Yatırım 25. Yıl Gururunu Ata’nın Huzurunda Yaşadı

tarafından
30
Tepe Emlak Yatırım 25. Yıl Gururunu Ata’nın Huzurunda Yaşadı

Organize perakende sektörünün köklü şirketlerinden biri olan Tepe Emlak Yatırım A.Ş., kuruluşunun 25’inci yılı dolayısıyla Anıtkabir’e özel bir ziyaret gerçekleştirdi. 

Tepe Emlak Yatırım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hayal Olcay, tüm şirket çalışanları adına mozoleye çelenk bırakarak anı defterini imzaladı.

 

25 yıldır gerçekleştirdiği projelerle birçok ilke imza atan, deneyimli kadrosuyla alışveriş merkezi ve varlık yönetimi, kiralama, mimari tasarım, proje yönetimi ve konsept danışmanlığı hizmetlerini başarıyla gerçekleştiren Tepe Emlak Yatırım A.Ş., çeyrek asrı geride bırakmanın gururunu, Ata’nın manevi huzurunda yaşadı. 

 

Kuruluşunun 25’inci yılı dolayısıyla Tepe Emlak Yatırım A.Ş. çalışanları Anıtkabir’i ziyaret ederek, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün mozolesine çelenk bıraktı. Buradaki saygı duruşunun ardından, Misak-ı Milli Kulesi'ne geçen Tepe Emlak Yatırım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hayal Olcay, Anıtkabir Özel Defteri'ne şunları yazdı: 

 

“Atatürk’ün liderliğinde yolumuza devam ediyoruz”

Tepe Emlak Yatırım A.Ş. çalışanları olarak, kuruluşumuzun 25. yılında manevi huzurunuzda bulunmanın eşsiz gururu ve mutluluğu içerisindeyiz. Sizin ilke ve düşüncelerinizin ışığıyla yolu aydınlanan Türk gençleri olarak, ‘’Cumhuriyeti biz kurduk, onu yükseltecek ve yaşatacak olan sizlersiniz.’’ sözünüze inancımızla; mirasınıza, eserlerinize, fikir ve ilkelerinize bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da sahip çıkacağız. Aziz hatıranız önünde saygı ve minnetle eğiliyoruz.” 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı