Türkiye’nin en büyük şirketlerinden özdilek holding ilk 500’de

tarafından
46
Türkiye’nin en büyük şirketlerinden özdilek holding ilk 500’de

Bu sene 14’üncüsü gerçekleştirilen Fortune 500 Türkiye Listesi’ne göre Türkiye’nin en büyük firmaları belli oldu. Özdilek Holding bu yıl da Özdilek Alışveriş Merkezleri ve Tekstil Sanayi AŞ olarak saygın listedeki ilk 500 firma arasında yerini aldı.   

“Türkiye en iyilere layıktır” mottosuyla 1971 yılından beri Bursa’nın dünyaya sunduğu bir hediye olarak bornoz ve havlu üretimiyle hizmete başlayan Özdilek, bugün faaliyet gösterdiği sektörlerde 8 bin kişilik ekibiyle milyonlarca kişinin hayatına dokunuyor.

Pandemiye rağmen yeni yatırımlarla büyümeye devam ediyor

Geçtiğimiz yıldan bu yana devam eden pandemi sürecine rağmen yatırımlarıyla ülke istihdamına ve ekonomisine fayda sağlamaya devam eden Özdilek, haziran ayında dokuzuncu departman mağazasını da Sakarya Serdivan’da yer alan Cadde 54 AVM’de hayata geçirdi. Holding, faaliyet gösterdiği tüm alanlarda olduğu gibi departman mağazalarında da niteliğinden ödün vermeden kaliteli ürün ve hizmet sunma hedefiyle misafirlerini ağırlıyor.

Fortune dergisinin geleneksel olarak her sene açıkladığı Türkiye’nin En Büyük 500 Firması araştırmasında Özdilek Alışveriş Merkezleri ve Tekstil Sanayi AŞ olarak listede yer alan Özdilek Holding, Bursa’dan tüm dünyaya daha iyiyi ve en yeniyi en kaliteli olarak üretme ve sunma arzusuyla tekstil sektöründen alışveriş sektörüne, turizm sektöründen inşaat sektörüne kadar sunduğu projeleri gerçeğe dönüştürmenin mutluluğuyla faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı