Yılın Başarılı Ekibi Ödülü Vestel’e

tarafından
35
Yılın Başarılı Ekibi Ödülü Vestel’e

Türkiye Kalite Derneği (KalDer) İzmir Şubesi’nin bu yıl 21. kez düzenlediği Ege Bölgesi Yerel Kalite Ödülleri sahiplerini buldu. 7 markadan 10 ekibin yarıştığı Yılın Başarılı Ekibi Ödülleri kapsamında altın ödülü Vestel Beyaz Eşya ve Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü ekipleri paylaştı. Gümüş ödülü de Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü ve Vestel Elektronik ekipleri paylaşırken, bronz ödülün sahibi ise Vestel Beyaz Eşya oldu. Müşteri memnuniyetine yönelik başarılı çalışmaların ve ekiplerin değerlendirildiği ödül töreninde Vestel, ‘Kalder Yılın Başarılı Ekibi Ödülü’ kategorisinde 2 altın 2 gümüş ve 1 bronz olmak üzere beş ödülün sahibi oldu.

 

Ülkemizin rekabet gücünün ve refah düzeyinin yükseltilmesine katkıda bulunmak ve mükemmellik kültürünü yaşam biçimi haline getirmeyi amaçlayan Türkiye Kalite Derneği (KalDer) İzmir Şubesi tarafından verilen Yılın Başarılı Ekibi Ödülleri sahiplerini buldu. Yılın Başarılı Ekibi Ödülü kapsamında verilen altın, gümüş ve bronz ödül Vestel ekiplerinin oldu. Vestel Müşteri Hizmetleri E-Ticaret Backoffice ekibinin e-ticaret satış sonrasında müşteri deneyimini iyileştirme, sipariş takip ve 24 saatte teslim uygulamasının süreç ve sistemlere entegre edilmesini amaçlayan Online Müşteri Deneyimi projesi ve Vestel Beyaz Eşya’nın Ankastre Fırınlarda Sıcak Hava Kalkanı Teknolojisi Projesi altın ödülün sahibi oldu. Ödül kapsamında Vestel Müşteri Hizmetleri’nin “Çalışan Deneyimi Projesi” ile Vestel Elektronik PCBA Kalite Güvence ekibi tarafından geliştirilmiş olan “Üretim ve Kalite Yönetim Modülü” projeleri ise gümüş ödüle layık görüldü. Vestel Müşteri Hizmetleri Reenkarnasyon ekibinin geliştirdiği “Çalışan Deneyimi Projesi” çalışan deneyimini iyileştirme, çalışanlar için aidiyet, performans ve motivasyonunu artıran uygulamalarıyla rakiplerinin önüne geçti. “Üretim ve Kalite Yönetim Modülü” projesi ise elektronik kart üretim faaliyetlerinde birbiriyle konuşan süreç ve ekipmanların oluşturulması, istasyon bazlı stok takibi ve risk analizinin yapılması, kalite güvence faaliyetlerinin dijitalleştirilme ve mobilizasyonuyla hata oranlarının sıfırlanması hedefine başarıyla ulaşarak Vestel’e ikinci gümüş ödülü kazandırdı. Ödül kapsamında Vestel Beyaz Eşya’nın Yeni Nesil Panel Kondanserli EKONF Buzdolabı Projesi ise bronz ödülün sahibi oldu. 

 

Ege Bölgesi Yerel Kalite Ödülleri kapsamında 7 markadan 10 ekibin yarıştığı Yılın Başarılı Ekibi Ödülleri kapsamında Vestel Beyaz Eşya ve Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü ekipleri 2 altın, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü ve Vestel Elektronik ekipleri 2 gümüş ve Vestel Beyaz Eşya bronz ödül alarak toplamda 5 ödül Vestel ekiplerinin oldu.

 

Hem müşteri hem de çalışan deneyimini iyileştirmek için çalışan Vestel, ürettiği yüksek teknolojili ürünlerin yanı sıra müşterilerinin ve çalışanlarının daha iyi deneyim yaşaması için çalışmalarını sürdürüyor. Çalışan bağlılığı ve müşteri memnuniyeti için aynı özen ve dikkatle çalışıyor, “Vestel’le Olur Neden Olmasın?” anlayışıyla fark yaratan projeleri hayata geçiriyor.  

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı