Bülent Ersoy’a kötü haber!

tarafından
126
Bülent Ersoy’a kötü haber!

Türk sanat müziği sanatçısı Onur Akay, meslektaşı 81 yaşındaki Türk sanat müziği sanatçısı Zeki Çetin’in koronavirüs nedeni ile entübe edildiğini duyurdu.

Duyurduğu ölüm ve hastalık haberleri nedeni ile magazin camiasında “Felaket Tellalı” lakabı ile ünlenen ses sanatçısı ve yazar Onur Akay’dan, Diva Bülent Ersoy’a kötü haber geldi. Felaket Tellalı, Diva’nın yakın arkadaşı Zeki Çetin’in koronavirüs nedeni ile entüne edildiğini duyurdu. Çetin için dua isteyen Akay, “Bülent Ersoy’un en yakın dostlarından 81 yaşındaki Türk sanat müziği sanatçısı Zeki Çetin koronavirüse yakalandı ve maalesef entübe edildi. Değerli sanatçımız için dualarınızı eksik etmeyin. Aynı zamanda Zeki Bey’in eşinin de koronavirüs testi pozitif çıktı ve tedavisine evde devam ediliyor. Zeki Çetin ve eşi geçtiğimiz Ekim ayında ise koronavirüse karşı tedbir amaçlı kanlarını ozonlatmıştı. Kendilerine acil şifalar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Zeki Çetin Kimdir?

17 Kasım 1940 Karabük’te dünyaya gelen Zeki Çetin, 1968 yılında Hafta Sonu Gazetesi’nin Altın Ses Yarışması’nı kazanıp sanat dünyasına girdi. Sahne ve albüm çalışmaları yapan sanatçı, uzun yıllar işletmecilik yaparak ünlü isimleri sahneye de çıkardı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı