Dila Tarkan: “Bungee jumping yaparken hüngür hüngür ağladım”

tarafından
151
Dila Tarkan: “Bungee jumping yaparken hüngür hüngür ağladım”

Trendyol’un Instagram hesabı üzerinden canlı gerçekleşen “Mert Vidinli’yle Sıkıştıran Sorular” programının bu haftaki konuğu Dila Tarkan oldu. Vidinli’nin sorularını yanıtlayan Dila Tarkan, yükseklik korkusuna rağmen dünyanın en yüksek atlama yerinde bungee jumping yaptığını ama atlayana kadar hüngür hüngür ağladığını söyledi.

Her Perşembe Trendyol Instagram hesabı üzerinden ünlü isimlerin konuk olduğu “Mert Vidinli’yle Sıkıştıran Sorular” canlı yayın programının bu haftaki konuğu Dila Tarkan oldu. Önümüzdeki hafta Maldivler’e tatile gideceğini belirten Tarkan, tatilde vlog çekerek youtube kanalından yayınlayacağını söyledi.

Kendini 3 kelime ile enerjik, yüksek sesli ve içten olarak tanımlayan Dila Tarkan, en sevdiği özelliğinin durumları ve insanları asla yargılamaması, en sevmediği özelliğinin ise ani sinirlenmesi olduğunu söyledi. Çok çabuk sinirlendiğini belirten Tarkan, “İnsanların beni sinirlendirmek için çabalamasına gerek kalmıyor. Birden parlayıp aniden sönüyorum” dedi. 

Hüngür hüngür ağladım

Hayatında yaptığı en cesur şeyin bungee jumping olduğunu söyleyen Tarkan, Hong Kong Makao’daki anısını şu şekilde anlattı: “Yükseklik korkum var ancak her zaman yeni şeyler denemeliyim diye düşünürüm. Makao’da dünyanın en yüksek atlama yeri olduğunu duyduk ve denemek istedik ancak tepeye çıktığımda çok panikledim. Hüngür hüngür ağlamaya başladım, en son beni atmak zorunda kaldılar. Her şey atlayana kadar. Şimdi iyi ki yapmışım diyorum, inanılmaz bir keyif aldım.”

Bugüne kadar gezdiği yerler arasında en büyülendiği yerin ise Kamboçya olduğunu açıklayan Tarkan, özellikle insanlarına hayran kaldığını, insanların çok fakir olmalarına rağmen güler yüzlü ve mutlu olmalarının kendisini çok etkilediğini ifade etti.

Yemek yapmaktan keyif almıyorum

Tarkan, Vidinli’nin mutfakla aran nasıl sorusuna ise “Mutfakta iyi değilim, Dağhan ile de genelde makarna, sosis gibi pratik şeyler yapıyoruz. New York’ta yalnız yaşarken mecburen yemek yapıyordum ancak yemek yapmaktan keyif almıyorum” diye konuştu.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı