Masko; Mobilya Sektöründe Bir İlke İmza Attı

tarafından
122
Masko; Mobilya Sektöründe Bir İlke İmza Attı

7 kıtada 220 ülkeye ihracat yapan, 778 mağazayı bünyesinde barındıran hem dünyanın hem Türkiye’nin en büyük mobilya kenti Masko, bir yeniliğe daha imza attı. Masko Mobilya Kenti, 360 sanal tur ile gezebilir ve daha yakından izleyebilirsiniz. Neredeyse tüm ihtiyaçlarımızı internet üzerinden temin ettiğimiz bugünlerde Masko Mobilya Kenti de hizmeti önünüze getiriyor ve 360 görüntü ile online olarak tüm Masko’yu gezmenize, keyifle alışveriş yapmanıza olanak sağlıyor.

Mobilya sektörü ülkemizin can alıcı sektörlerinden biri ve lokomotifi düzeyinde; 250 bin kişiye istihdam sağlayan bir sektör. Bilgili ve bilinçli mobilya tasarımcıları ve üreticileriyle, mobilyanın çeşit ve dizaynında zengin ürün yelpazesine sahip olan Masko ise hem dünyanın hem Türkiye’nin en büyük mobilya kenti. 7 kıtada 220 ülkeye ihracat yapan Masko Mobilya Kenti, 778 mağazasıyla muhteşem bir hizmet sunuyor. Dünyaca ünlü markaların da bulunduğu Masko Mobilya Kenti’nde, yatak odasından yemek odasına, oturma odasından bebek odasına, ofis masasından makam koltuğa, bahçe mobilyasından, avizeye kadar bir evin, iş yerinin birçok tamamlayıcı ürün yelpazesini bir arada bulabilirsiniz. Masko, Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mutlu ile her geçen gün daha da sağlam temeller ve gelecek hedefleri oluşturuyor. Masko’yu bir şirket gibi profesyonel bir şekilde yönetmeyi başaran Masko Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mutlu, pandemi sürecini de son derece iyi yöneterek sürekli yeniliklere de imza atıyor.

Hem Türkiye’nin hem de dünyanın en büyük mobilya kenti olan Masko Mobilya Kenti tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 nedeniyle hepimizin çoğunlukla evlerimizde kalmaya özen gösterdiği bu dönemde hizmeti önünüze getiriyor ve 360 görüntü ile online olarak tüm Masko’yu gezmenize, keyifle alışveriş yapmanıza olanak sağlıyor. Yani 360 sanal tur ile Masko Mobilya Kenti'ni daha yakından inceleyebilir ve her yerini gezebilirsiniz.

Evde, işte, yolda bulunduğunuz her yerde istediğiniz her an cep telefonunuz, bilgisayarınız elektronik bir cihazınız ile Masko Web adresinde bulunan 360 bölümüne gelerek Masko’da bulunan tüm sokakları gezebilirsiniz. Bu sanal tur sayesinde hem Masko’yu daha yakından tanıyacak hem de çoğunlukla evde kaldığımız bugünlerde biraz da olsa keyiflenebilecek ve ihtiyaçlarınıza yönelik en son teknoloji ürünleri görüp seçebileceksiniz. Dünyaca ünlü markaları ile toplam 778 mağazası bulunan Masko’ya artık 360 görüntü ile online olarak bir tık ile ulaşabilir, keyifle mağazaları dolaşabilir ve istediğiniz ürün veya ürünlerin seçimini yaparak siparişinizi verebilirsiniz. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı