PARFÜM SARAYI’ BAĞIMLILIK YARATACAK

tarafından
253
PARFÜM SARAYI’ BAĞIMLILIK YARATACAK
Altınbaş Üniversitesi Ekonomi bölümü mezunu Şimşek, uzun AR-GE çalışmaları ve yaptığı tester’ların yoğun ilgi görmesi üzerine ‘Parfüm Sarayı’ markasıylı sektöre hızlı bir giriş yaptı. Parfümleri İstanbul Yeşilköy’deki lüks mekanında satışa sunan Şimşek, ürünlerine gösterilen ilgiden memnun olduğunu ifade etti.
Ürünlerin bakanlık onaylı ve birinci sınıf hammadelerden yapıldığını belirten Şimşek, “Koku kişinin kimliğidir. Bize bir çok şey anlatır. Geçmişle en güçlü bağımız, geleceğe olan yolculuğumuzda en sadık yol arkadaşımızdır parfüm. Bu anlayışla yola çıktım ve uzun araştırmalarım sonucu ‘Parfüm Sarayı’nı kurma kararı aldım. Ürünlerimizi, İstanbul’daki laboratuvarlarda Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı, tamamen doğal 1. sınıf hammaddelerden imal ediyoruz” dedi.
Mert Şimşek sözlerini şöyle tamamladı: “Yeşilköy’ Florya,Nişantaşı, Taksim, Beylikdüzü başta olmak üzere İstanbul’un dört bir yanından müşteriler gelmeye başladı. Bu müşterilerimizden gelen teklifler doğrultusunda franchising görüşmelerine başladık ve şimdiden 3 farklı lokasyon için  AR-GE Çalışmalarımızı   tamamladık. Yakında ‘Parfüm Sarayı’ markasını başta Megakent olmak üzere Türkiye’nin bir çok yerine taşımayı hedefliyorum.” diye konuştu.