Saat&Saat Türkiye’nin En İyi İşverenleri Programına Dahil Oldu!

tarafından
109
Saat&Saat Türkiye’nin En İyi İşverenleri Programına Dahil Oldu!

Saat&Saat, insan kaynakları alanında dünyanın en prestijli organizasyonlarından biri olan Great Place to Work® Enstitüsü tarafından verilen, Great Place To Work® Sertifikası’nı almaya hak kazandı!

 

Saat sektörünün lider şirketi Saat&Saat, insan kaynağına yaptığı yatırımlarla mükemmel işyeri yapılarının inşa edilmesine, şirketlerin hem inovasyon, hem de ekonomik performanslarının artırılmasına katkı sağlayan Great Place To Work® Enstitüsü tarafından verilen Great Place To Work® Sertifikası ile belgelendirildi. Çalışan bağlılığı ve memnuniyetini, başarısının bir parçası olarak gören Saat&Saat, Great Place to Work® Enstitüsü tarafından uygulanan güven endeksi anketinde çalışanlarından tam puan aldı.

 

Saat&Saat’in kurum kültürünü güven ve sürdürülebilirlik üzerine kurduklarını söyleyen Saat&Saat İnsan Kaynakları Müdürü Başak Aksoy, “İyi şirketler ona sadakatle bağlı çalışanların omuzları üzerinde yükselir. Biz de çalışma arkadaşlarımızın güveni ve sadakatiyle sektörümüzün en iyisi olmak için çalışıyoruz. Bu çalışmaları 850 kişilik büyük bir ekip ile gerçekleştiriyoruz. Great Place to Work® Sertifikası mevcut ve potansiyel çalışanlarımız için mükemmel bir iş yeri olma hedefimize bizi bir adım daha yaklaştırdı. Bundan sonraki hedefimiz; Türkiye’nin En İyi İşverenleri Listesi’ne adımızı yazdırmak. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde şirketimizde gerçekleştirdiğimiz, tüm gün süren etkinlikler esnasında güzel haberi aldık. Bu vesileyle Great Place to Work® Turkey tarafından verilen bu sertifikayı, şirketimizin her bir biriminde özveriyle görev yapan kadın çalışanlarımız başta olmak üzere; tüm arkadaşlarımıza hediye ediyoruz.” diye konuştu.

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı