Saica Pack’te Önemli Atama

tarafından
97
Saica Pack’te Önemli Atama

Eskişehir ve Sakarya’daki üretim tesisleriyle son 2 yıl içerisinde 120 milyon TL’lik yatırım gerçekleştiren Saica Pack Türkiye’de, Ülke Müdürlüğüne Ergun Nalbantoğlu atandı.

Nisan 2019’dan beri Ülke Müdürlüğü görevini yürüten Akın Burak Önder’in Saica USA’e Genel Müdür olarak atanmasının ardından, Ülke Müdürlüğüne Kasım 2020’den beri Saica Pack Türkiye Genel Müdürlüğü görevini yürüten Ergun Nalbantoğlu atandı.

1943 yılında İspanya Zaragoza'da kurulan ve dünyada 116 lokasyonda faaliyet gösteren Saica Grup bünyesinde bulunan Saica Pack, Türkiye'de 2 lokasyonda üretimlerine devam etmektedir. Saica Pack Türkiye, Eskişehir ve Sakarya’da yıllık toplam 250 milyon metrekarelik üretim kapasitesine sahip üretim tesisleriyle son 2 yıl içerisinde 120 milyon TL’lik yatırım gerçekleştirmiştir ve yatırımlarına aralıksız devam etmektedir. Müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda yenilikçi kutular üreten ve her bir değer zinciri aşamasında müşterilerin yaşadığı sorunlara yönelik kişiselleştirilmiş çözümler sunan Saica Pack Türkiye, bünyesinde Oluklu Mukavva, Offset / High Quality ürünlerini barındırmakta olup; yoğunlukla tüm gıda çeşitleri, içecek grupları, hazır gıda, hızlı tüketim grubu (FMCG), yaş sebze meyve, temizlik ürünleri, otomotiv ve diğer endüstri kollarına hizmet vermektedir.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı