Tamer Karadağlı’dan Reha Muhtar’a cevap!

tarafından
176
Tamer Karadağlı’dan Reha Muhtar’a cevap!

Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, Reha Muhtar’ın Tamer Karadağlı ile ilgili yaptığı o gizemli paylaşımın perde arkasını yazdı.

Bir döneme damga vuran ünlü Anchorman Reha Muhtar, sosyal medya hesabından ünlü oyuncu Tamer Karadağlı ile ilgili dikkat çeken bir paylaşımda bulunmuş ve Muhtar'ın bu paylaşımı Tamer Karadağlı'ya gözdağı olarak yorumlanmıştı. Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, Reha Muhtar’ın Tamer Karadağlı ile ilgili yaptığı o gizemli paylaşımın perde arkasını, Magazin Masası’nda yazdı. “Tamer Karadağlı'dan Reha Muhtar'a cevap! Sarhoş olabilir" başlıklı yazısında Akay, “Bu paylaşımlar medyada yer alınca bende Karadağlı’nın yakın çevresinden, Tamer Karadağlı’nın da bu paylaşımdan hiçbir şey anlamadığını ve Reha Muhtar için “Sarhoş olabilir!” ifadelerini kullandığını öğrendim.” dedi.

İşte Onur Akay’ın o yazısı:

“Tamer Karadağlı ile yaptığı paylaşımla gündeme gelen Reha Muhtar, geçtiğimiz 4 Ocak tarihinde de resmi Instagram adresinden, Tamer Karadağlı’nın kendisinden 30 yaş küçük sevgilisi ile görüntüsünü paylaşmış ve “Çocuklar Duymasın” yazmıştı. Geçtiğimiz 11 Mart tarihinde ise Reha Muhtar yine Tamer Karadağlı’nın kendisinden 30 yaş küçük sevgilisi ile görüntülerini paylaşmış ve "Çocuklarımın kaderiyle TED Koleji yönetimindeki arkadaşın kadınlar üzerinden uğraşırsan bir daha Allah demem Tamer Karadağlı." ifadelerini kullanmıştı. Ancak bu paylaşımlardan kimse bir şey anlamamıştı. Bu paylaşımlar medyada yer alınca bende Karadağlı’nın yakın çevresinden, Tamer Karadağlı’nın da bu paylaşımdan hiçbir şey anlamadığını ve Reha Muhtar için “Sarhoş olabilir!” ifadelerini kullandığını öğrendim. Reha Muhtar ise 11 Mart’ta yaptığı paylaşımını silmedi ama o paylaşımda yer alan metni, “Bir babanın, bir erkeğin çocukları için yaptığı mücadelenin sınırları yoktur…” şeklinde değiştirdi. Tamer Karadağlı, ilkokula Amerika'da başlamış ve lise yıllarına kadar yaşadığı Amerika'dan Türkiye'ye dönünce, TED Ankara Koleji'ne yazılmıştı. Karadağlı, 2019 yılında ise yıllar sonra okuduğu kolejin bir konferansına da katılmıştı. Tamer Karadağlı’nın sözü edilen kolejde arkadaşları vardı. Reha Muhtar da ilk orta ve lise eğitimini TED Ankara Koleji'nde tamamladı. Reha Muhtar ve Nilüfer’in kızları Ayşe Nazlı da TED Koleji'nden mezun oldu. Ayrıca Reha Muhtar, Tamer Karadağlı’dan ayrılan Deniz Uğur’la birliktelik yaşamaya başlayınca, Karadağlı verdiği bir röportajında, “Demek ki bana olan sevgisi ve aşkı o kadar büyük değilmiş; hemen yeni bir aşka yelken açtı… Ondan böyle bir şeyi hiç beklemezdim!” açıklamasını yapmıştı. Muhtar, Uğur’la birlikteliğinden olan ikiz çocukları Mina ve Poyraz’ı da Tarabya’daki TED Tenis Kulübü’ne yazdırmıştı. Daha sonra Reha Muhtar ve Deniz Uğur’un velayet savaşı gündeme gelmişti. O dönemde çocuklarını yeteri kadar göremediğinden şikâyet eden Deniz Uğur, “Mahkemenin çocuklarımı bana verdiği günlerde yeni tenis kursları peydahlanıp, İstanbul’un diğer ucundaki kursa götürmem dayatılıyor şimdi! Birlikte geçireceğimiz zaman kısıtlansın diye!” açıklamasını yapmış ve adı geçen koleje, “Keşke bu duruma göz yuman, hatta yardım ve yataklık eden TED İstanbul Koleji cezalandırılsa. Çocuklarım her pazartesi okula giderken benden ayrılmak istemeyip ağlıyor, okul pedagogları benimle hiç görüşmeden ‘babalarını özlüyorlar’ diye rapor yazıyor. Niye? Çünkü ‘kolejli müşteri’ öyle istiyor.” sözleri ile tepki göstermişti. Bazı özel kaynaklardan öğrendiğim bilgiye göre, o dönemde Tamer Karadağlı adı geçen kolejin yazdığı raporlar için devreye girmiş. Bu devreye girme olayı ve bazı başka dedikodular da Reha Muhtar’ın kulağına gitmiş.”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı