Zeynep zor :eskiden daha hareketli tatilleri severdim şimdi ise tek hayalim sakin bir tatil yapmak

tarafından
81
Zeynep zor :eskiden daha hareketli tatilleri severdim şimdi ise tek hayalim sakin bir tatil yapmak

Ailesi ve yakın arkadaş grubuyla tatil yapmaktan keyif aldığını belirten

İç Mimar ve Influencer Zeynep Zor tatil planlarına ilişkin merak edilenleri MAG okurlarına özel anlattı.

 

“Unutamadığım tatil anılarından biri, Disneyland’da geçirdiğimiz Cadılar Bayramı’ydı”

“Türkiye’de en sevdiğim tatil yerleri; Bozcaada, Bodrum, Göcek, Kaş ve Çeşme…”

 

Sosyal medya platformlarında elde ettiği hayran kitlesinin yanı sıra aile yaşantısı ve başarıları ile de oldukça beğenilen bir isim haline gelen Zeynep Zor keyifli tatil rotalarını ve anılarını MAG okurları ile paylaştı. 

 

Bu yaz ki tatil planlarından bahseden Zeynep Zor “Bu yaz her zaman olduğu gibi benim de çocukluğumun geçtiği Bozcaada’ya gideceğiz. Yazlığımızda Aslan’la vakit geçirdikten sonra sırasıyla Bodrum, Çeşme ve Göcek rotalarımız arasında. İkinci doz aşımızı olduktan sonra Ağustos sonu gibi yurt dışına da çıkmayı düşünüyoruz” dedi. 

Unutamadığı tatil anısını da MAG okurları ile paylaşan Zor, “Disneyland’da geçirdiğimiz Cadılar Bayramı’ydı. Herkesin en çok özenerek kutladığı yerlerden biriydi ve kendimi gerçek bir masalın içinde gibi hissetmiştim, büyülü bir andı. Eskiden daha hareketli tatilleri severdim şimdi ise tek hayalim sakin bir tatil yapmak. Bu yıl tatilden tek istediğim bütün gün yemek, içmek, güneşlenmek ve hiçbir şey düşünmemek” dedi. 

Tatil rotalarından en sevdiği yerleri de dile getiren Zeynep Zor, “ Türkiye’de en sevdiğim tatil yerleri; Bozcaada, Bodrum, Göcek, Kaş ve Çeşme… Yurt dışında ise; İsviçre Alpleri, İtalyan Alpleri, Dolomiti, Paris ve Los Angeles’ı çok seviyorum” diyerek sözlerini noktaladı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı