İçim hayata dolu tarafından bakmayı hatırlatıyor

tarafından
127
İçim hayata dolu tarafından bakmayı hatırlatıyor

Sütün tüm iyiliğini ve faydasını tüketicileriyle buluşturan İçim, pozitif bakış açısıyla tüketicilerinin hayatlarına da dokunmayı amaçlıyor. Yeni marka vaadinde İçim; tüketicilerine, ‘Hayata Dolu Tarafından Bak’ diyerek negatifler yerine pozitiflere odaklanmayı hatırlatıyor.

 

Tüketici araştırmalarından yola çıkarak iletişim stratejisine yeni bir yön verdiklerini anlatan Ak Gıda Pazarlama Direktörü Selin Dora Falay; hayatta iyisiyle kötüsüyle, artılarıyla eksileriyle pek çok şey deneyimlediğimizi, İçim markası olarak artılara odaklanmayı tercih eden bir marka duruşu sahiplendiklerini ifade etti. Falay, “2019 ve 2020 yıllarını kapsayan dönemde tüketicilerle bağımızı daha da güçlendirdik. 2021’de ise yepyeni bir döneme giriyoruz, hayata dolu tarafından bakmak için yola çıkıyoruz. Pozitif, modern, samimi, dinamik bir marka olan İçim ile; artık tüketicilerimizin aklına ve kalbine de dokunan bir hikayemiz var. Hepimiz biliyoruz ki, hayatta iyi şeyleri de kötü şeyleri de aynı anda yaşıyoruz. Önemli olan eksiler yerine artılara odaklanmak. Çünkü bakış açımızı değiştirdiğimizde mutlu olmak için çok sebebimiz olduğunu görüyoruz. Tüketicilerimize hayatta artılara odaklanmayı hatırlatan ve İçim ürünleriyle güzel anlarında onlara eşlik eden bir marka olmayı hedefliyoruz.” diye konuştu.

 

İçim’in yeni marka yolculuğunun reklam kampanyasında yer alan ürün reklam filmleri, ‘Hayata dolu tarafından bak’ söylemini tüketicilere ulaştırıyor. Ufak formüllerle, yaşamdaki artılara ve eksilere daha farklı bir bakış açısıyla yaklaşmayı hatırlatan filmlerde, hayata dolu tarafından bakmanın ne kadar iyi hissettirdiği yansıtılıyor. Bu pozitif bakış açısı, reklam filmlerinin hikaye kurgusunun tasarlanmasında en önemli esin kaynağı oluyor. Kampanya kapsamında yeni reklam filmleri tüketicilerle buluşmaya devam edecek.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı