Aslan: “İslam Aleminin Mübarek Ramazan Ayı’nı Kutluyorum”

tarafından
76
Aslan: “İslam Aleminin Mübarek Ramazan Ayı’nı Kutluyorum”

Gelecek Partisi Ankara İl Gençlik Kolları Başkanı Alparslan Ziya Aslan, Ramazan ayı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Gelecek Partisi Ankara İl Gençlik Kolları Başkanı Aslan mesajında: “İslam dünyasının büyük bir özlemle beklediği rahmet, bereket, mağfiret iklimi olan 11 ayın sultanı Ramazanı Şerif’e hep birlikte kavuşmanın heyecanı ve mutluluğunu yaşamaktayız.
Bu ay;  kutsal kitabımız Kur'an-ı Kerim’in nazil olmaya başladığı ve oruç ibadetimizi eda ettiğimiz mukaddes bir aydır. Bu kutsal ayda, yoksul ve yoksun kardeşlerimizin yaralarını sarmak birliğimizi ve beraberliğimizi daha anlamlı hale getirecek, daha da güçlendirecektir.

Yüce Allah’tan güzelliklerle dolu olan bu rahmet ve mağfiret ayında; kalplerimizden sevgiyi, sofralarımızdan bereketi, evlerimizden huzur ve saadeti eksik etmemesini ve bizleri dostluk, barış ve kardeşlik duygularının hâkim olduğu nice güzel sağlıklı günlere kavuşturmasını, tuttuğumuz oruçların ve yaptığımız ibadetlerin kabul olmasını niyaz ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle başta Ankaralı hemşehrilerimizin, aziz milletimizin ve bütün İslam aleminin mübarek Ramazan Ayı’nı kutluyorum” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı