Başkan Erkan’dan Ramazan ayı mesajı

tarafından
68
Başkan Erkan’dan Ramazan ayı mesajı

11 ayın sultanı Ramazan ayına kavuşmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten İYİ Parti Burdur İl Başkanı Faruk Erkan, tüm vatandaşların Ramazan ayını kutladı.

İYİ Parti Burdur İl Başkanı Faruk Erkan Ramazan ayı münasebetiyle bir kutlama mesaj yayımladı. Başkan Erkan mesajında Ramazan ayının arınma için bir fırsat olduğunu belirterek bu özel ayın tüm İslam alemine bolluk bereket ve huzur getirmesi temennisinde bulundu.
 
Paylaşmanın ve iyiliklerin yoğun olduğu Ramazan ayının, huzursuzlukların ve kötülüklerin ortadan kalkmasına vesile olmasını dileyen Başkan Erkan, “Ramazan-ı Şerif, dini açıdan taşıdığı anlamın yanı sıra sosyal olarak da tam bir dayanışma dönemidir. Bolluğun, bereketin eksik olmadığı, birliğin, dayanışmanın ve hoşgörünün arttığı mübarek Ramazan ayı, içinde bulunduğumuz nimetlerin ve lütufların farkına varabilmemiz için en uygun zamandır” dedi.
Başkan Faruk Erkan mesajını şu şekilde sürdürdü: “Rahmet, mağfiret ve bereket mevsimi olan Ramazan-ı Şerif, dini açıdan taşıdığı anlamın yanı sıra sosyal olarak da tam bir dayanışma dönemidir. Ramazan ayında ‘evveli rahmet, ortası mağfiret ve sonu cehennem ateşinden kurtulma´ müjdesi verilmiş, yüce kitabımız Kuran-ı Kerim indirilmeye başlanmış ve yine bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi´nin bu ayda bulunması ile bu ayın önemini daha iyi idrak etmemiz sağlanmıştır. Bu duygu ve düşüncelerle; Mübarek Ramazan-ı Şerif münasebetiyle, sofralarımızdan bolluk ve bereket, gönüllerimizden huzur ve hoşgörünün eksik olmamasını temenni ediyorum. Bugünlerin feyiz ve bereketiyle; bütün insanlığın ve İslam Âleminin ihtiyaç duyduğu barış, huzur, refah dolu günlerin gelmesini, ülkemizde sevgi, kardeşlik, hoşgörü ikliminin hâkim olmasını, birliğimiz, beraberliğimiz milletimizin bekası için yapacağımız tüm duaların kabul olmasını diler, Mübarek Ramazan-ı Şerifin tüm İslam Âlemine, ve hemşerilerime hayır ve bereket getirmesini Yüce Allah´tan niyaz ediyorum.” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı