Bu sezonun saç trendi çok dikkat çekici

tarafından
128
Bu sezonun saç trendi çok dikkat çekici

2021’in İlkbaharYaz sezonu, yeni trendler ile birlikte geliyor. Saç Tasarım Uzmanları Ali Subaşı ve Erkan Uzelli: “Bakır-tarçın, sütlü kahve renkleri ve ön bloklara atılan sarı renkli facelight’lar güneş gibi içimizi ısıtacak. Beraberinde marjinal görünümlü ense boyundaki lob ve pixe model kesimi getirecek olan bu sezon, göze çarpan modelleri çok fazla göreceğiz.” dedi.

 

İlkbahar-yaz sezonu saç trendleri, pandeminin bütün olumsuz etkilerine inat içimizi ısıtmaya ve enerjimizi yükseltmeye geliyor. Saç Tasarım Uzmanları Ali Subaşı ve Erkan Uzelli, 2021 trendlerini ve iz bırakacak saç modellerini açıkladı. 

 

Renkler Değişiyor!

Saç Tasarım ve Kreatif Uzmanı Ali Subaşı: “Baharın gelmesiyle umutlarımız arttı. Yaz aylarını ve plajların sıcak altın rengi kumlarını özledik. Bu sezon tatil planlarıyla birlikte renk trendleri de içimizi ısıtacak. Bu sezon saçlarda sütlü kahve, toprak tonları, sıcak ve soğuk renkler ile harmoni olmuş modeller gün yüzünde olacak.” dedi. Tüyolar vermeye devam eden Saç Tasarım Uzmanı Ali Subaşı: “Tüm dünyayı kasıp kavuran “The Queen's Gambit dizisi ile dikkati saçlarına çeken Anya Taylor-Joy, çekici ve sıcacık bir görünüm veren bakır-tarçın rengini yeniden hafızalara kazıdı. Özgün bir model isteyenler için ön bloklarda yapılan sarı rengindeki facelight’lar da bu sezonun modasına damga vuracak.” ifadelerini kullandı.

 

Kesimler Çok Marjinal!

Platin sarısı gibi renkleri geride bırakan yeni saç trendi, kesim modellerini de etkisi altına aldı. “2020’nin başından beri gördüğümüz lob ve pixe dediğimiz ense boyunda kesilmiş saçlar ile oldukça sık karşılaşacağız. Dağınık kesilmiş slay perçemleri, 80’lerin sonunda popüler olan katlı saç boylarını da görmemiz mümkün.” ifadelerini kullanan Saç Tasarım ve Kreatif Uzmanı Erkan Uzelli sözlerine şunları ekledi: “Doğallık arayanların bu yıl tercihi, yine çok trend olan yıka-çık tarzı modeller ve özgün örgüler olacak.” şeklinde konuştu.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı