First, Stat Coşkusunu Evlere Taşıyor

tarafından
100
First, Stat Coşkusunu Evlere Taşıyor

Yenilikçi, eğlenceli, trendleri takip eden, Türkiye’nin ilk şekersiz sakızı First, #BİZEHERYERSTAT! diyerek yepyeni bir dijital kampanyaya imza atıyor. First, müziğin öncü gruplarından Manga ile hazırladıkları marşla tüm futbol severleri en uzun dijital Meksika dalgasını yapmaya davet ediyor.

 

Mondelēz International Türkiye’nin dinamik, yenilikçi ve sevilen sakız markası First,

stadyumlardan uzak kalan seyircilere evde futbol coşkusunu yaşatmak için #BİZEHERYERSTAT! kampanyasını başlatıyor. En uzun dijital Meksika dalgası yapmaya katılan taraftarlar birbirinden güzel hediyeleri kazanma şansı yakalıyor. 

 

#BİZEHERYERSTAT!’ diyen First, Manga ile gerçekleştirdikleri iş birliği kapsamında stat ruhunu evlere taşımak için hazırladıkları marşla ilk dalgayı başlatıyor. Marşın nakaratını ağızlardan düşmeyecek, tüm Türkiye burada "Bize Her Yer Stat", evde işte okulda "Bize Her Yer Stat’’, taraftarın marşıyla "Bize Her Yer Stat" sözleri oluşturuyor.  

 

Kupaların olmazsa olmazı en uzun dijital Meksika dalgasını yapmak için katılmak isteyen taraftarların yapması gereken tek şey "Bize Her Yer Stat’’ marşıyla çektiği Meksika dalgası videosunu 1 Temmuz’a kadar #BİZEHERYERSTAT hashtag’iyle Instagram ve TikTok hesaplarından veya Heryerstat.com web sitesinden paylaşmak.  Meksika dalgasını nasıl yapacağını Manga’dan öğrenmek isteyenler için web sitesinde sesli anlatım da yer alıyor. Coşku dolu marşı dinlemek isteyenler ise Spotify listesinden marşı dinleyebiliyor.

 

Teknolojisi, ürün ve ambalaj formatları ile farklı aromalarıyla ilkleri Türkiye pazarına getiren First, kampanya sonunda oluşturulacak kolaj video ile taraftarların futbol tutkusuna ortak olacak.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı