Halı Saha Branda

tarafından
111
Halı Saha Branda

Halı saha branda alanında ülkenin önde gelen firmalarından olan markamız, bu alanda çok sayıda çalışmaya imza atmıştır. Halihazırda, suni çimlerin üretimi için iki tür teknoloji bulunmaktadır: liflerin kum ve granül kauçukla doldurulmasını gerektirenler ve kauçuk granül kullanmayanlar, yalnızca bu işlevi yapan lifleri kulanlar. Bu noktada, gerekli analizler yapılarak ihtiyaca en uygun halı saha halısı için uygulama yapılmaktadır. Resmi makamlar tarafından belirlenen kurallar dikkate alınarak, çimler kurulurken maç alanlarının resmi ölçütlerle uyuşması önemlidir. Böylelikle saha alanı hesaplandıktan sonra kullanılacak ideal suni çim miktarını da doğru belirlemek mümkündür. Aynı şekilde, bu, çimin verimli bir şekilde yerleştirilmesi için tamamlayıcı malzemelerin uygulanmasına ihtiyaç olup olmayacağının belirlenmesine de olanak tanır. Firmamız tüm bu işlemleri eksiksiz olarak gerçekleştirmektedir.

Halı Saha Granül

Suni çimin halı sahalara faydaları nelerdir sorusunun cevabı hiç şüphesiz çok sayıda şeklinde olacaktır. Türkiye’deki hemen her halı saha işletmesi, halı saha granül uygulamalarını tercih etmektedir. Sonuç olarak, suni çimde granül uygulamaları, sahayı kullananlar için daha fazla konfor sağlar ve daha fazla sporcunun ilgisini çekmeye yardımcı olur. Ancak bu kaplamanın başarısına katkıda bulunan birçok başka faktör de vardır. Dolayısıyla, bu faktörlerden biri, sahanın bakım ihtiyacının düşük olması ve drenaj kolaylığıdır. Suni çimin değeri, saha alanlarının sahipleri için de aynı derecede önemlidir. Suni çimin avantajlarını en iyi şekilde yansıtabilmesi açısından çelik konstrüksiyon çatı uygulamasının en iyi şekilde yapılmış olması gerekir.

Halı Saha Suni Çim

Halı saha suni çim, hava, UV ışınları ve yağmurun etkisine direnecek şekilde iç veya dış mekanlara kurulabilir. Suni çim, mevcut herhangi bir doğal çimden çok daha dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Firmamızın saha çimi, oyuncular için daha iyi performans sağlamanın yanı sıra, tamamen seviyelendirilmiş bir kaplama olduğu için daha fazla güvenlik sunar. Firmamızın halı sahalar için suni çimini keşfetmek için hemen iletişime geçebilirsiniz. Firmamız, bu alanda suni çim uygulamalarında lider bir üreticidir. Suni çim müşteri ihtiyaçlarında ülkenin spor kalitesini artıracak çalışmalar yapılır ve en iyi malzemeler kullanılır. Bunun yanı sıra halı saha branda tamiri alanında da usta ekipler çalışmaları en iyi şekilde tamamlar.

Halı Saha Maliyeti

Halı saha maliyeti, kullanılacak olan suni çime göre değişiklik gösterir. Genel olarak şu türde suni çimler ile halı saha uygulamaları gerçekleştirilir.

Lifli suni çim: Bu tür çim, liflerin görünümünü veren tüm uzunluğu boyunca çizikleri olan iplere sahiptir. Daha çok doğal yapraklara benzediği için daha çok gerçek çimen gibi görünür.

Kıvrımlı suni çim: Bu çim, onu daha kompakt hale getiren bükülmüş iplere sahiptir, bu nedenle genellikle futbol sahalarında veya fiziksel egzersizlerin yapıldığı diğer yerlerde kullanılır. Başlıca avantajı, bükülmüş ipliklerin, ipliklerin bota dolaşmasını veya çalışırken çekilmesini önlemesidir.

Düz şerit suni çim: Bu kategoride düz iplikli, lifsiz ve bükülmemiş çimenler vardır. Genişliği “yumuşak” tellerden daha büyüktür, bu nedenle daha açık bir görünüme sahiptir ve doğal çim gibi değildir.

Bunların yanı sıra halı saha branda tamiri konusunda da firmamızla iletişime geçerek, destek alabilirsiniz.

Açık Halı Saha Yapımı

Açık halı saha yapımı konusunda uygulanacak olan suni çimlerin farklı boyutları olabilir ve bu genellikle onlar için kullanım endikasyonları da belirler. Geçirgen siyah plastik bir tabandan oluşan ipler çimi taklit eder ve polietilen, polipropilen veya naylondan yapılabilen bu tabana tutturulur. Dekoratif sentetik çimin yüksekliği genellikle 25 ila 30 mm arasındadır. Suni çim kullanmanın avantajlarına yazının devamında ulaşabilirsiniz. Suni çim son derece ekolojiktir çünkü sulanması gerekmez, su israfını önler. Kapalı halı saha yapımı alanında da tercih edilirler. Futbol sahaları gibi dış mekanlarda spor yapmak için suni çim uygulandığı taktirde; bakım maliyeti düşük olacağı gibi, suni çimin gübrelenmesi, kesilmesi veya pestisitlerle kullanılması gerekmeyecektir.

Kapalı Halı Saha Yapımı

Kapalı halı saha yapımı üzerinde kullanılan suni çim yıl boyunca yüksek derecede kalite ve performans sağlar. Ayrıca hava şartlarından da etkilenmez. Döşemeler, iç mekanlar, dik rampalar, doğal ışığın olmadığı yerler veya erişilemeyen alanlar gibi doğal çimin yapılamadığı birçok yere suni çim uygulaması yapılmaktadır. Toprak veya çamur olmayacağından, yağmur veya fırtınadan hemen sonra suni çim kullanılabilir. Halı saha halısı alanında, en iyi pazar koşulları için tüm Türkiye’ye sni çim tedarik ediyor ve uygulamalarını gerçekleştiriliyor. Bu noktada geniş bir altyapıya sahip olmamızla birlikte, suni çimlerin projeksiyonu için modern ekipman ve malzemelerle, özel projeler ile çalışıyoruz.

Halı Saha Branda Tamiri

Firmamızın uyguladığı suni çim, ipliklerin kalitesinin yıllarca kullanımdan sonra bile korunduğu özel bir sisteme sahiptir. Bu şekilde, daha uzun hizmet ömrü ile çimin aşınması önemli ölçüde azaltılır. Suni çim uygulamalarımızda olduğu gibi, halı saha branda tamiri konusunda da en iyi ekiplere sahibi. Firmamız, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayan suni çim ve halı saha onarım için her zaman en iyi hizmetleri garanti eder, her proje benzersiz ve özeldir. Maksimum dayanıklılığı sağlamak için sıkı bir kalite kontrolümüz var. Bu bağlamda çelik konstrüksiyon çatı alanında son derece iddialıyız. Firmamız, suni çim liflerinin kombinasyonu, kalitesini dünya pazarının tüm gereksinimlerini karşılayan en büyük Avrupalı ​​üreticilerin aynı özellik ve kalitesiyle garanti eder.

Halı Saha Halısı

Halı saha halısı alanında konsolide bir markamız var ve müşterilerle olan şeffaflığı, bağlılığı ve sadakati ile tanınan ve yüksek kaliteli ürünler, teknik danışmanlık, ticari ve satış sonrası hizmetler sunmasıyla tanınan firmamız, suni çim denildiğinde Türkiye’nin her ilinde bir referanstır. Firmamızın suni çimi, günümüzde uluslararası müsabakalar için tüm gerekliliklerini karşılamaktadır. Çünkü doğal çim ile büyük bir benzerliğe sahiptir. Suni çimde darbe emiliminde kullanılan kauçuk geri dönüştürülür. Bu çevreye yardımcı olur ve sentetik çimde profesyonel veya amatör tüm sporcular için en iyi teknolojiyi sağlar. Ayrıca, uygulamalarda kullanılan halı saha branda çalışmaları da, suni çim zeminleri en iyi şekilde destekler.