Keyifli açık hava etkinlik ve toplantılarının adresi Elite World Sapanca

tarafından
33
Keyifli açık hava etkinlik ve toplantılarının adresi Elite World Sapanca

Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort; konaklamanın yanı sıra açık ve kapalı alan etkinlikleri için çok cazip mekanlar sunarak en çok tercih edilen oteller arasında yer alıyor. İstanbul ve Ankara’ya olan yakınlığının yanı sıra, toplam 2 bin 200 metrekarelik sütunsuz ve 8 metre tavan yüksekliği olan, üç parçaya bölünebilir kongre salonu ile aynı anda yaklaşık 3 bin kişiyi her türlü organizasyon için bir araya getirebiliyor. Ayrıca Adventure Park alanında yer alan ATV, paintball, bisiklet, hazine avı, ormanda trekking gibi dış aktiviteleri sayesinde toplantılar çok daha eğlenceli ve keyifli bir atmosfere dönüşüyor. 

Doğanın huzur veren atmosferinde ayrıcalıklı hizmetleri ile dikkat çeken Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort, 136 bini kapalı, 44 dönümlük arazisi üzerinde faaliyet gösteriyor. 

Bölgenin en büyük toplantı ve konaklama kapasitesine sahip olan, doğayı ve teknolojiyi mükemmel bir denge ile kurgulayan Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort, tamamı balkonlu toplam 500 odası ve 1000 yatak kapasitesinin yanı sıra,  kongre ve toplantı gruplarına da ev sahipliği yapabiliyor. Kongre turizmi için de iddialı bir yapıya sahip olan  Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort’un toplam 2 bin 200 metrekarelik sütunsuz kongre salonu ile aynı anda yaklaşık 3 bin kişi her türlü organizasyon için bir araya getirilebiliyor. 

Kapalı toplantı salonlarının dışında, etkinliklerini açık alanda yapmak isteyenler ise Elite World Sapanca’nın bin 200 metrekarelik yeşil alanında toplantı ve organizasyonlarını gerçekleştirebiliyor. Ayrıca otelin açık alanında gerçekleştirilecek takım aktiviteleri ile  katılımcıların motivasyonları daha da artıyor.  

Hem verimli hem de keyifli toplantılar

Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort’ta iş amaçlı toplantıları mutlu bir atmosfere çevirmek amacıyla Elite World Hotels tarafından tasarlanan  zengin içerikli Business to Happiness (BtoH) konsepti sayesinde firmalar hem verimli hem de keyifli toplantılar ve kongreler düzenleyebiliyorlar. Konsept içinde toplantı arasında yoga dersleri, motivasyon yükseltmek amaçlı özel masaj seansları, otel dışındaki alanlarda outdoor aktiviteler, workshop çalışmaları gibi birçok seçenek bulunuyor. Ayrıca otelde, game arena, bowling, biyolojik gölet, tenis kortları, basketbol sahası, açık havuz, aqua park, macera parktaki aktiviteler, spa ve masaj uygulamaları, akşamları yıldızları seyrederken havuz başında alınan aperatifler ile  toplantı dışında keyifli zamanlar geçirilebiliyor

Hijyenik ve güvenli bir tatil için Elite World CARE

Elite World Hotels zincirinde yer alan tüm oteller, güvenli turizm sertifikasına sahip olup, yüksek önlem ve güvenlik tedbirleriyle hizmetlerini sürdürüyor. Elite World CARE (Covid-19 Anti Risk Ekibi) adındaki uzman ekiplerle aktif bir şekilde denetleme ve değerlendirmeler sürekli devam ediyor. Konforlu ve güvenli bir tatil için her detayın titizlikle düşünüldüğü Elite World Otelleri’nde misafirler yüzde 50 doluluğu aşmayacak şekilde geniş ve hijyenik alanlarda sosyal mesafeye dikkat ederek ağırlanıyor. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı