NEFFES AQM ile Havanızın Farkına Varın

tarafından
71
NEFFES AQM ile Havanızın Farkına Varın

Pandemiyle birlikte çok daha önem kazanan iç mekan hava temizliği ve kalitesi NEFFES serisi ürünlerle yükseliyor. İç mekanlarda hava kalitesini iyileştirmek için geliştirdiği yerli teknoloji ürünlerle beğeni kazanan Form, NEFFES hava temizleme cihazından sonra NEFFES AQM Hava Kalitesi Ölçüm cihazını geliştirdi. 

Kapalı alanlarda kolayca buharlaşan uçucu organik bileşikler ortamda kötü kokulara sebep olurken, oda spreylerinden sigara dumanına, boyalardan yemek pişirmeye kadar birçok sebeple çoğalabiliyor. Ortamdan uzaklaştırılmadıklarında ise göz, burun ve boğazda tahr­iş, nefes darlığı, baş ağrısı, yorgunluk, m­ide bulantısı, baş dönmes­i ve c­ilt problemleri­ne neden olabiliyor. 

İç mekanlarda bakteri ve virüslere karşı yüzde 99 etkili hava temizleme mucizesi NEFFES hava temizleme cihazından sonra Form, hava kalitesi ölçüm cihazı NEFFES AQM’yi geliştirdi. İç mekanlarda tasarruflu bir hava kalitesi ölçüm imkanı sunan NEFFES AQM ile soluduğunuz havanın kalitesi hakkında uçucu organik bileşenlerden CO2 ve nem miktarına bilmeniz gereken her şeyi an be an görüntüleyebilirsiniz. Sessizce çalışan ürün ergonomik yapısıyla kullanıcısına gittiği her alanın iç hava temizliğini ölçebilme imkanı da tanıyor.

NEFFES ile havanızı temizleyin

NEFFES Antiviral Hava Temizleyici, sahip olduğu HEPA filtre dahil 4’lü filtre yapısı ve UV-C teknolojisiyle kapalı ortam havasında bulunan partikül ve mikroorganizmaları 99,9 oranında yakalıyor.   Virüsleri yok eden bu üstün teknoloji sayesinde iç ortam havasının dezenfeksiyonu sağlayan NEFFES, UV-C ışık sisteminin yardımıyla virüslerin ve diğer mikro organizmaların DNA/RNA hücre yapılarını kalıcı şekilde bozarak, Covid-19 gibi virüs kaynaklı hastalıkların havada tutunmasını engelliyor. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı