25 Bin Beşiktaş Taraftarı “Kartal Pençesinde” Dijital Tribünde Yerini Aldı

tarafından
49
25 Bin Beşiktaş Taraftarı “Kartal Pençesinde” Dijital Tribünde Yerini Aldı

Dünyanın dört bir yanından Beşiktaş taraftarları, fotoğraflarını sisteme yükleyerek ilk dijital taraftar portalı olan ‘’Kartal Pençesi’nde’’ yer alıyor.

“Biz 11 arkadaşız lakin arkamız daha var” dizeleri ile yola çıkan Beşiktaş’ın  “Bırakmam Seni”  kampanyasına yoğun ilgi gösteren Beşiktaş taraftarları, kampanya çalışmalarından birisi olan Kartal Pençesinde de yerlerini almaya devam ediyorlar.

Tüm dünyadan Beşiktaş taraftarlarının kulüplerine özel Kartal Pençesi hareketi fotoğrafları ile katıldıkları en kapsamlı ilk dijital proje olan  “Kartal Pençesi”, ilk ve benzersiz bir “Taraftar Hareketi” olarak tanımlanıyor.

Kulübün sanal ortam üzerinde başlattığı  “Kartal Pençesi” projesi ile bütün Beşiktaş Sevdalıları, fotoğrafları ile aynı platformda yer alabilirken oluşturulan sanal tribünde de yerini alarak takımını yalnız bırakmadıklarını gösteriyorlar.

Bugüne kadar 25 Bin Beşiktaş sevdalısının Kartal Pençesi fotoğrafını yüklediği dijital platform aynı zamanda “Kartal’ı çağır” bölümünde teknolojinin yardımı ile stat ve futbolcuların 3 boyutlu olarak Beşiktaş taraftarının yanına gelerek fotoğraf çektirdikleri ilk deneyim çalışmasını oluşturuyor.

Büyük Beşiktaş Taraftarının birlik ve beraberliğini pekiştirmek amacıyla oluşturulan “Gücüne Güç Katmaya Geldik“ sloganıyla hayata geçen “Kartal Pençesi”ne katılmak ise  çok kolay. ”BIRAKMAM yazıp 1903”e sms mesajı gönderip gelen kod ile yalnızca “Kartal Pençesi” pozuyla çekilmiş fotoğrafınız isteme yüklenebiliyor.

“Kartal Pençesi” Taraftarına çeşitli avantajları da beraberinde getiriyor

Taraftara sunulan çeşitli avantajlar dünyasının da kapısını açan bu büyük tribününde yer alanlar ilk olarak 2020-2021 Süper Lig Şampiyonluğu’nu getiren Beşiktaş Kırmızı Formaya 

30 indirimli olarak sahip oldular.

BJK Dernekleri arasında tatlı rekabetin adı: “Kartal Pençesi” 

“Kartal Pençesi”ne katılırken aynı zamanda kendi aralarında da tatlı bir rekabet oluşturan BJK Dernekleri, üyeleri olmayan BJK Sevdalılarına da ulaşarak büyük tribünde yer almalarını sağlıyorlar.

Dernekler tarafından “Bırakmam” yazılarak 1903’e gönderilen toplu sms’ler ve sonrasında gönderilen “Kartal Pençesi” katılım kodları yine o şehirdeki taraftarlara hediye ediliyor. Taraftarlar için çok kıymetli bir hediye olan toplu sms gönderimi, Derneklerin tatlı rekabetine ayrı bir renk katıyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı